Edit here: Style Properties -> Header and navigation
  • Reklam Vermek için iletişime geçin
Reklam Ads 0Rn.gif
Resource icon

Eklenti [DBTech] DragonByte eCommerce 2.1.0 - XenForo 2 için çevrimiçi mağaza 2.1.0

No permission to download
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.10
DragonByte eCommerce , XenForo 2 için çoklu fiyat seviyeleri, kuponlar ve otomobil satışları gibi gelişmiş özellikler içeren yüksek teknolojili bir e-ticaret eklentisidir. XenForo 2 ile tamamen entegre olan DragonByte eCommerce, farklı ödeme işlemcilerinden ödeme kabul etmenizi sağlayan yeni ödeme profili sistemi gibi XenForo 2'nin tüm yerleşik özelliklerinden yararlanır.

Bilgi : https://xenforo.com/community/resources/dbtech-dragonbyte-ecommerce.6387/


DragonByte eCommerce, XenForo forumunuza tamamen entegre edilmiş en gelişmiş e-ticaret çözümüdür. Farklı lisanslar için birden fazla fiyat katmanını destekleyen dijital ürünler, marka anahtarları gibi ek ekstralar için ek ürünler vb. ile sanal olarak sınırsız ürün oluşturun ve bunları satışa sunun.

İsteğe bağlı olarak gerekli olabilecek lisans alanları aracılığıyla dijital ürünlerinizin kurulum bilgilerini toplayın indirmeden önce. Lisans alanlarındaki herhangi bir değişiklik dikkatli bir şekilde günlüğe kaydedilir ve müşteri ürünü indirdiğinde günlük girişi, ürün indirildiği zamanki gibi lisans alanlarının bir anlık görüntüsünü içerecektir.

İndirilenler harici URL'ler, ekler olarak eklenebilir veya sunucunuzdaki bir klasörden otomatik olarak oluşturulabilir. İndirmelerinizi nasıl kaydetmeye karar verirseniz verin, doğru seçeneği bulacaksınız.

Tercih ederseniz, tüm satışlar, ürünü satın alan kişinin menşe ülkesine bağlı olarak satış vergisine tabi olabilir. KDV de tam olarak desteklenir ve KDV oranları otomatik olarak güncellenir, böylece değişen KDV oranlarına manuel olarak ayak uydurmanız gerekmez. Müşteriler, varsa satış vergisinden muaf olacak kayıtlı KDV numaralarını da girebilirler. Özellik Listesi Güçlü ürünler.


Ürünleriniz, aramanızı, gereksinimlerinizi, açıklamalarınızı ve ürün alanlarınızı daraltmanıza yardımcı olacak öneklere, etiketlere, kategorilere, ürün filtrelerine sahip olabilir.
Ürün alanları, belirli alanlarda diğer ürün bilgilerini görüntülemek için kullanılabilir, böylece varsayılan giriş alanlarıyla sınırlı kalmazsınız.
Sipariş alanları, örneğin bir hizmet satıyorsanız ve sunucunuza erişmeniz gerekiyorsa, ödeme sırasında müşteriden bilgi istemek için kullanılabilir.

Otomatik Faturalandırma: Kullanıcılar sizden alışveriş yaptığında, müşteriler adreslerini doldurur ve bu adresler fatura oluşturmak için kullanılır. Bu fatura, ödeme makbuzu e-postasına eklenir ve ayrıca sipariş listesinden herhangi bir zamanda yeniden yüklenebilir.

Otomatik İndirimler: Manuel etkileşim olmadan toplu indirimler oluşturmak için eşikler ayarlayın. Bir daha asla toplu satın alma talepleri ile uğraşmak zorunda değilsiniz!

Kuponlar ve Satışlar: Ayrıntılı erişim kontrolü ile müşterilere manuel olarak dağıtılabilen kuponlar oluşturun. Alternatif olarak, belirli ürünlere otomatik olarak indirim uygulayacak (ve ürün listesinde "Satılık" başlığını gösterecek) ve isteğe bağlı olarak satış başladığında e-posta gönderecek bir satış ayarlayın.

Satış vergisi:müşterileriniz, bulundukları yere göre satış vergisine tabi olabilir ve hangi ülkelerin vergi oranları uygulayacağı konusunda tam kontrol sahibi olabilirsiniz. KDV desteğinin etkinleştirilmesi mümkündür, yani KDV'ye tabi ülkeler satış vergisi oranlarını otomatik olarak güncelleyecektir.

Dost Siparişler: Bir sipariş tamamlanmazsa, kullanıcılar hesap sayfalarından ödemeyi yeniden deneyebilir. Bu sayfa ayrıca, gerektiğinde faturayı yeniden yükleme seçeneğiyle birlikte mevcut tüm siparişlerini listeler. Adresleri ve lisansları da bu sayfadan yönetebilirsiniz.

İzinler:kategoriler, ürünler ve kuponlar, hassas erişim kontrolü sağlayan XenForo 2 izin sistemini kullanmak üzere tasarlanmıştır. Örneğin, müşterilerinize sağlanan özel çalışma, yalnızca geliştirici ve istemci tarafından kullanılabilir olacak şekilde yapılandırılabilir.

Lisans Distribütörleri: Belirli kullanıcılara, geliştirmiş olabileceğiniz tüm bayi anlaşmaları için ideal olan hesap sayfaları aracılığıyla lisans oluşturma yeteneği verin.

Görevlendirilen Öğeler: Belirli kullanıcıları satışların bir yüzdesi (otomatik olarak aktarılmaz) kazanan olarak belirleyin ve AdminCP aracılığıyla ödenmemiş komisyonlarının ayrıntılı raporlarını görün.

Ödeme profilleri:XenForo 2 ödeme profilleri için tam destek ile PayPal'dan engellenmezsiniz. Bitcoin gibi istediğiniz herhangi bir ödeme profilini yükleyin ve DragonByte eCommerce bunu destekleyecektir.

Uyarılar: Müşteriler, görüntüledikleri ürünler güncellendiğinde forum uyarıları ve/veya e-posta uyarıları alabilir. Kullanıcı ayarları etkileşimde içeriği otomatik olarak görüntüleyecek şekilde yapılandırılmışsa, kullanıcılar indirdikleri veya satın aldıkları ürünleri otomatik olarak görüntüler.

Ön Uç Yönetimi:arayüz üzerinden mevcut dijital ürünlere yeni ürünler veya yeni indirmeler ekleyebilirsiniz. Bu izni kullanıcı gruplarına vermek de mümkündür, bu nedenle yeni güncellemeler yayınlamak için üzerinizde çalışan geliştiricileriniz varsa, onlara yönetici izinleri vermenize gerek yoktur!

Yazar
İnfo
Downloads
9
Görüntüleme
142
First release
Last update
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock