Edit here: Style Properties -> Header and navigation
  • Reklam Vermek için iletişime geçin
Reklam Ads 0Rn.gif
Resource icon

Eklenti [DBTech] DragonByte Security 4.3.1

No permission to download
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.10
1669659178511.png

[DBTech] DragonByte Security , XenForo forumu için siz orada olmasanız bile forumunuzu izleyen ve herhangi bir şüpheli etkinlik konusunda sizi uyarma yeteneğine sahip bir güvenlik eklentisidir.

[DBTech] DragonByte Security , güvenlik konusunda endişe duyan veya şüpheli bir şey olduğunda uyarılmak isteyen forumlar için mükemmel bir üründür. Yetkilendirme hataları gibi çeşitli "Güvenlik İzleyicileri" sayesinde, belirli eşikler karşılandığında gerçekleştirilecek farklı eylem "seviyeleri" belirleyebilirsiniz. Örneğin birisi 1 saat içinde aynı IP adresinden 5 farklı hesaba giriş yapmaya çalışırsa webmaster'ı uyarabilirsiniz. 1 saatte 15 hesap denerlerse IP adresini tamamen bloke edin.

Modlar veya eklentiler tarafından değiştirilmediğinden emin olarak yapılandırma dosyanızı yakından takip eder. Herhangi bir şablon değiştirildiğinde, birinin şablonlarınıza kötü amaçlı kod ekleyip eklemediğini kolayca görebilmeniz için renk kodlu bir değişiklik günlüğü de dahil olmak üzere e-posta uyarıları da alabilirsiniz.
XenForo'nun en önemli yönlerini takip edin: config.php ayarlarının değiştirilmesi, AdminCP / Kullanıcı Hesabı erişim girişimleri, XenForo ayarları, kullanıcı verileri, grup ayarları ve kullanıcı grubu izinleri.
Değişikliklerle ilgilenen her gözlemci için ayrıntılı değişiklik günlükleri mevcuttur.
IP Yasağı, Kullanıcı Yasağı, E-posta Uyarıları ve izleyici bazında geçici forum kapatma seçenekleri.

Parola süre sonu: Parolalar, X gün sonra her grup için geçerlilik süresi dolacak şekilde ayarlanabilir. Kullanıcılar, şifrelerini neden değiştirmeleri gerektiğine dair bir bildirim ile şifre yönetimi ekranına yönlendirilecektir.

Parola kuralları: her grup için yeni parolalar için kurallar belirleyin; minimum uzunluk, küçük harf içermelidir, büyük harf içermelidir, sayı içermelidir, sembol içermelidir. Kullanıcı grubu izinlerini "Kayıtsız" grubuna ayarlayarak yeni kayıtlara bile uygulanabilir.

Cihaz Güveni: Bir cihaz/IP kombinasyonuna kalıcı olarak güvenin (isteğe bağlı, 30 günlük XenForo güvenine ek olarak) ve hesap sayfanızdaki iki faktörlü kimlik doğrulama sayfasını kullanarak istediğiniz zaman güveni iptal etme yeteneği.

Oturum Yönetimi: Tanımadığınız tüm cihazları bir kez kapatma özelliğiyle, hesabınızın şu anda oturum açmış olduğu tüm cihazları kolayca görün (bu modu yüklediğinizden beri).

Kötü Davranış Entegrasyonu: Bu kullanımı kolay, ücretsiz (yazım sırasında) uzaktan algılama hizmetiyle kötü niyetli trafiği tespit etmek ve engellemek için www. ile entegre edin.
  • Like
Tepkiler: redix35 ve Spartus
Yazar
İnfo
Downloads
4
Görüntüleme
74
First release
Last update
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme
Üst
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock